Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Świątynia wybudowana w roku 1494 należy do najstarszych w archidiecezji poznańskiej

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Wnętrze świątyni

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Figura Matki Bożej z Dzieciątkiem na zasuwie Cudownego Obrazu Matki Boskiej Kaźmierskiej

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Cudowny Obraz Matki Boskiej Kaźmierskiej

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Ołtarz w kaplicy św. Anny

 

Stronę Odwiedzono

Dzisiaj: 83
Wczoraj: 126
Razem: 2.079.866

MIŁOSIERDZIE BOŻE

Powitanie
WITAMY NA NASZEJ STRONIE ☺ SZCZĘŚĆ BOŻE
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

   Z radością w sercach docieraliśmy do kolejnych domów, które otwierały się bardzo gościnnie dzieląc się darem ofiarnego serca na rzecz dzieci w Amazonii. Wielu z nich czekało na nas z niecierpliwością. Domownicy przygotowali ofiary, ale nie zabrakło również dla strudzonych kolędników słodyczy i gorącej herbatki. Ten przejaw gościnności jest dla nas wielkim podziękowaniem za trud, jaki wkładamy w przygotowanie kolędy. W każdym domu, do którego udało nam się dotrzeć śpiewaliśmy kolędy i zostawialiśmy pamiątki przypominające o tym komu pomagamy. Na twarzach wielu ludzi pojawiało się wzruszenie i uśmiech. Każdy wsparł nas ofiarą na ile mógł, ale najistotniejsze było to, że wszyscy z radością i otwartym sercem włączyli się w to dzieło pomocy dla dzieci z biednych krajów. Po trudzie naszego kolędowania misyjnego przyszedł czas na podsumowanie zebranych ofiar oraz na słodki i ciepły poczęstunek, który czekał na nas w salce przy kościele. Radość i satysfakcja była bardzo wielka, ponieważ łączna, zebrana przez nas kwota wynosi 950 zł. Zmęczeni i utrudzeni, ale bardzo szczęśliwi, że po raz kolejny włączyliśmy się w dzieło pomocy dla ubogich dzieci, wróciliśmy do swych domów z wielkim zapałem i nadzieją na kolędowanie w kolejnym roku. Dziękujemy Dzieciom, Rodzicom i opiekunom, którzy brali udział w Kolędowaniu oraz wszystkim spotykanym po drodze osobom za hojnie złożone ofiary i życzliwe przyjęcie kolędników misyjnych! Dla Rodziców i dzieci był to wspólnie spędzony czas w szczytnym celu. Trudne warunki pogodowe, które nam towarzyszyły przyczynia się do lepszego zapamiętania tegorocznego kolędowania.


We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.