Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Świątynia wybudowana w roku 1494 należy do najstarszych w archidiecezji poznańskiej

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Wnętrze świątyni

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Figura Matki Bożej z Dzieciątkiem na zasuwie Cudownego Obrazu Matki Boskiej Kaźmierskiej

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Cudowny Obraz Matki Boskiej Kaźmierskiej

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Ołtarz w kaplicy św. Anny

 

Stronę Odwiedzono

Dzisiaj: 71
Wczoraj: 126
Razem: 2.079.854

MIŁOSIERDZIE BOŻE

Powitanie
WITAMY NA NASZEJ STRONIE ☺ SZCZĘŚĆ BOŻE
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

   Widok roztańczonych dzieci oraz ich rodziców bardzo cieszyły organizatorów. Po wyczerpujących tańcach uczestnicy zostali zaproszeni do świetlicy, gdzie czekał na nich „słodki bufecik”. Podczas balu odbywały się konkurencje, w których mogli wziąć udział zarówno dzieci jak i ich rodzice (quiz wiedzy o świętych czy wyścig z aureolą). Radosnej zabawy było bez liku. Wszystko, co dobre niestety, szybko się kończy, więc i nasza wspaniała zabawa dobiegła końca. Bal Wszystkich Świętych był czasem wspólnego, radosnego pobytu dzieci z rodzicami, który zapewne zostanie w pamięci uczestników balu na długo. To radosne wydarzenie nie odbyłoby się, gdyby nie pomoc i wsparcie naszego ks. Proboszcza Krzysztofa Musiała oraz wielu wspaniałych darczyńców. To oni ufundowali niespodzianki i przyczynili się do tego, by spotkanie ze Świętymi w Korowodzie i podczas Balu było tak atrakcyjne. Osobne podziękowania należą się panu Waldkowi Hermannowi za wspaniałe prowadzenie Balu Wszystkich Świętych. Ogromne podziękowania składamy również rodzicom, którzy przygotowali „własnej roboty” wspaniałe ciasteczka i „babeczki ze świętymi”, które cieszyły się dużym powodzeniem. Korowód Świętych jest pięknym sposobem radosnego spędzania Wigilii Wszystkich Świętych. Pozostaje mieć nadzieję, że za rok w Korowodzie i Balu wszystkich Świętych weźmie udział znacznie więcej uczestników.


We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.