Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Świątynia wybudowana w roku 1494 należy do najstarszych w archidiecezji poznańskiej

Wnętrze świątyni

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Figura Matki Bożej z Dzieciątkiem na zasuwie Cudownego Obrazu Matki Boskiej Kaźmierskiej

Cudowny Obraz Matki Boskiej Kaźmierskiej

Ołtarz w kaplicy św. Anny

Stronę Odwiedzono

Wczoraj: 126
Razem: 2.079.861

MIŁOSIERDZIE BOŻE

WITAMY NA NASZEJ STRONIE ☺ SZCZĘŚĆ BOŻE

Był to czas miło i pożytecznie spędzony przez dzieci, ich opiekunów i Rodziców. Mali Kolędnicy misyjni, którzy uczestniczyli w akcji pokazali, że nie boją się podejmowania trudnych wyzwań, potrafią poświęcić swój czas, nieść radość innym, być małym wolontariuszem oraz podtrzymywać tradycję kolędowania. Mamy nadzieję, że nie zabraknie nam odwagi i entuzjazmu, by również za rok kolędować ulicami kaźmierskimi i zarażać innych swoją radością. Szczególne podziękowania dla Rodziców, którzy z nami kolędowali poświęcając świąteczny czas na wspólne wędrowanie i niesienie Dobrej Nowiny innym. Osobne podziękowania składamy na ręce tych Państwa Rodziców, którzy przygotowali poczęstunek dla poszczególnych grup. Za życzliwą i serdeczną odpowiedź na nasze pukanie do drzwi, za otwartość i hojność, z którą spotkaliśmy się podczas kolędowania kierujemy słowo DZIĘKUJEMY!