Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Świątynia wybudowana w roku 1494 należy do najstarszych w archidiecezji poznańskiej

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Wnętrze świątyni

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Figura Matki Bożej z Dzieciątkiem na zasuwie Cudownego Obrazu Matki Boskiej Kaźmierskiej

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Cudowny Obraz Matki Boskiej Kaźmierskiej

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Ołtarz w kaplicy św. Anny

 

Stronę Odwiedzono

Dzisiaj: 228
Wczoraj: 366
Razem: 2.071.488

MIŁOSIERDZIE BOŻE

Powitanie
WITAMY NA NASZEJ STRONIE ☺ SZCZĘŚĆ BOŻE
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

   W repertuarze muzycznym wybrzmiewały ewangeliczne, ale także współczesne rytmy, które zachęcały do tańca każdego uczestnika. Nie zabrakło też pełnych emocji zabaw i występów na parkiecie. Widok roztańczonych dzieci oraz ich rodziców bardzo ucieszyły organizatorów. Po wyczerpujących tańcach uczestnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek do świetlicy, gdzie czekały na nich kolejne atrakcje. Podczas balu odbywały się konkurencje, w których mogli wziąć udział zarówno dzieci, jak i ich rodzice (losowanie zadań z kapelusza, słodki wyścig żółwi czy taniec balonowy). Uśmiechu i zabawy było bez liku. Wszystko, co dobre szybko się kończy, więc i nasza wspaniała zabawa dobiegła końca. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymywał słodycze oraz balonik, zawierający „perełkę” świętych myśli. Był to czas wspólnej zabawy dzieci z rodzicami, który zapewne na długo pozostanie w pamięci najmłodszych uczestników balu. To radosne wydarzenie nie odbyłoby się, gdyby nie pomoc i wsparcie naszego ks. Proboszcza Krzysztofa Musiała oraz wielu anonimowych darczyńców. To oni ufundowali niespodzianki i przyczynili się do tego, by spotkanie ze Świętymi w Korowodzie i podczas balu było tak atrakcyjne. Osobne podziękowania należą się panu Waldkowi Hermannowi za wspaniałe prowadzenie Balu Wszystkich Świętych. Pozostaje mieć nadzieję, że za rok będzie znacznie więcej chętnych do Korowodu i Balu wszystkich Świętych.


We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.