Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Świątynia wybudowana w roku 1494 należy do najstarszych w archidiecezji poznańskiej

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Wnętrze świątyni

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Figura Matki Bożej z Dzieciątkiem na zasuwie Cudownego Obrazu Matki Boskiej Kaźmierskiej

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Cudowny Obraz Matki Boskiej Kaźmierskiej

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Ołtarz w kaplicy św. Anny

 

Stronę Odwiedzono

Dzisiaj: 78
Wczoraj: 126
Razem: 2.079.861

MIŁOSIERDZIE BOŻE

Powitanie
WITAMY NA NASZEJ STRONIE ☺ SZCZĘŚĆ BOŻE
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

   Dzięki temu mamy mnóstwo materiałów, by przygotować wspaniałe śpiewanie. Kolędowanie jest wszak naszą piękną tradycją i tym bardziej powinniśmy ją kultywować, by zachować w naszych sercach tę niebanalną atmosferę Wigilijnej Nocy, by umacniać w ten sposób naszą wiarę w dar zwycięstwa dobroci, prawdy i piękna nad ciemnością i złem. Sokolnicki „Festiwal Kolęd” – który od ośmiu lat rozbrzmiewa pod tytułem: „Zaśpiewajmy Jezusowi dziś” włącza się pięknie w tę tradycję i przenosi wszystkie te wartości na jego uczestników. W tegorocznej edycji kolędowania swymi występami inspirowały widzów dzieci z Przedszkola pw. Św. Urszuli Ledóchowskiej oraz ze świetlicy „Przystań u Anioła” z Sokolnik Wielkich. W występie solowym pokazał się Filip Duralski a całości blasku dodał koncert miejscowej scholi, która przybrała nazwę: „Bromelie”. Oczywiście, jako że rzecz działa się w święto Objawienia Pańskiego również w progi kaplicy dotarła kolumna Trzech Króli, którzy na zakończenie kolędowania rozdali swoje dary wszystkim artystom oraz publiczności. Oto fotorelacja z sokolnickiego kolędowania.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.