Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Świątynia wybudowana w roku 1494 należy do najstarszych w archidiecezji poznańskiej

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Wnętrze świątyni

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Figura Matki Bożej z Dzieciątkiem na zasuwie Cudownego Obrazu Matki Boskiej Kaźmierskiej

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Cudowny Obraz Matki Boskiej Kaźmierskiej

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Ołtarz w kaplicy św. Anny

 

Stronę Odwiedzono

Dzisiaj: 72
Wczoraj: 126
Razem: 2.079.855

MIŁOSIERDZIE BOŻE

Powitanie
WITAMY NA NASZEJ STRONIE ☺ SZCZĘŚĆ BOŻE
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

   Byli też i tacy, którzy przez osiem lat uczęszczania do szkoły, ani razu go nie zauważyli. W dniu dzisiejszym pod nowy krzyż udali się w procesji wierni naszej parafii z ks. kanonikiem Zdzisławem Potrawiakiem na czele po to, aby wziąć udział w jego uroczystym poświęceniu. Piękny i solidnie wykonany krzyż, to przede wszystkim zasługa p. Witolda Buluka oraz ludzi dobrej woli, którzy go w tym wsparli. Będzie on zapewne towarzyszył kolejnym pokoleniom przez następne dziesiątki lat. Umieszczony na nim napis „Umarłem Za Ciebie” skłania do refleksji nad sensem naszej wiary.

"Na rozstaju dróg gdzie stoi krzyż tam mieszka Bóg..."

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.