19.03.2017

1. Msze św. od poniedziałku do środy o godz. 10.00 i 18.00 z naukami rekolekcyjnymi; w poniedziałek rano i wieczorem po mszach św. konferencja dla małżonków z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich. We wtorek i w środę msze św. w kaplicy o godz. 19.30 z naukami rekolekcyjnymi; we wtorek i w środę składka będzie naszym podziękowaniem dla Ojca Rekolekcjonisty.

1.a Katecheza dfla kandydatów do bierzmowania z klasy trzeciej gimnazjum będzie we wtorek o godz.19.00

2. Rada Duszpasterska spotyka się w czwartek o godz. 19.00 w salce.
3. Droga Krzyżowa tylko w piątek o godz. 19.00. Pójdziemy ulicami Kaźmierza; w piątek nie ma drogi o godz. 17.30.
4. W sobotę w uroczystość Zwiastowania Pańskiego obchodzimy Dzień Świętości Życia; msza św. o godz. 18.00 będzie połączona z Dziełem Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, na którą osoby podejmujące to dzieło przynoszą świece; deklaracje o duchowej adopcji można zabrać z zakrystii.
5. W niedzielę Gorzkie Żale o godz. 15.30 w łączności z mszą św.
6. Dzieci komunijne za tydzień na mszę św. o godz. 10.45 przychodzą ze świecami, by odnowić przyrzeczenia chrzcielne.
7. Dziękujemy za ofiary na daninę diecezjalną, ogrzewanie kościołai na kwiaty do Grobu Pańskiego; na dzieło pomocy misjom: „Ad gentes” zebrano 600 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.
8. Polecamy zakupić: Przewodnik Katolicki, oraz Gość Niedzielny.
9. Organizujemy wyjazd do Górki Klasztornej na Misterium Męki Pańskiej w niedzielę 2 kwietnia; koszt 30 zł od osoby. Zapisy w zakrystii lub w biurze parafialnym. Przed misterium będzie msza św. o godz. 14.00.
10. Dzisiaj można oddać krew na Rynku w godz. 10-15.

Copyright © 2017 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Friday the 24th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.