28.05.2017

1. Apel Jasnogórski dzisiaj o godz. 21.00 przy grocie maryjnej.
2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 18.00.
3. W poniedziałek i wtorek nie ma mszy św. o godz. 17.00.
4. W poniedziałek pielgrzymka dzieci komunijnych do Rokitna wyjeżdża o godz. 8.30 z rynku. Dzieci zabierają: książeczki, różaniec i albę w torbie.
5. Katecheza dla kandydatów do bierzmowania z klasy trzeciej gimnazjum we wtorek o godz. 18.45.
6. W czwartek adoracja od godz. 17.30 z udziałem Towarzystwa Przyjaciół naszego seminarium; w piątek adoracja od godz. 17.00; o 17.45 na adorację przyjdą dzieci z klas czwartych; okazja do spowiedzi św. od godz. 15.30; o 15.30 przyjdą do spowiedzi św. dzieci komunijne; w sobotę Komunia św. o godz. 8.30; po czym nabożeństwo fatimskie pierwszej soboty miesiąca.
7. Dziękujemy za ofiary na daninę diecezjalną; do puszek na fundusz sprzątania kościoła zebrano 740 zł; Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom; dzisiaj zbiórka do puszek będzie na pokrycie kosztów nowego chodnika na cmentarzu. Za tydzień zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności w Warszawie i na KUL i WT UAM w Poznaniu.
8. Polecamy zakupić: Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny.
9. Zapraszamy wszystkich chętnych za tydzień po mszy św. o godz. 12.15 na spotkanie do salki na dialogi o słowie Bożym.
10. Pogrzeb śp. Anieli Rusiłowskiej z Radzyn będzie w środę o godz. 11.00; pogrzeb śp. Janiny Sworek z Chlewisk będzie w Sędzinach. Wieczny odpoczynek...

21.05.2017

1. Apel Jasnogórski dzisiaj o godz. 21.00 przy grocie maryjnej.
2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 18.00.
3. Msze św. w tygodniu tylko o godz. 18.00.
4. We wtorek procesja błagalna o dobre urodzaje o godz. 18.00; zapraszamy rolników do wspólnej modlitwy.
5. W czwartek spotkanie ewangelizacyjne po mszy św. o godz. 18.00.
6. W piątek Godzina Miłosierdzia o 15.00.
7. Dziękujemy za ofiary na daninę diecezjalną; dzisiaj zbiórka do puszek na fundusz sprzątania kościoła; za tydzień zbiórka do puszek będzie na pokrycie kosztów nowego chodnika na cmentarzu. Koszt tej inwestycji wyniósł 10 000 zł. Dziękujemy panu Grzegorzowi Stypińskiemu, także za wkład własny i jego współpracownikom za położenie tego chodnika. Serdeczne Bóg zapłać.
8. Polecamy zakupić: Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny
10. Zapraszamy do udziału w majówce rowerowej. Wyjazd w środę o godz. 18.50 sprzed kościoła. Pielgrzymi udają się do figury Matki Bożej w Radzynach nad zalewem. Dzieci biorą udział pod opieką dorosłych.

Copyright © 2017 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Saturday the 27th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.