24.07.2016

1. We wtorek 26 lipca obchodzimy odpust parafialny ku czci św. Anny. Sumę odpustową o godz. 10.00 odprawi ks. wikariusz Wojciech Waszkiel. Prosimy dziewczynki o sypanie kwiatków

2. W piątek Godzina Miłosierdzia o godz. 15 - tej

3. Polecamy do nabycia: Przewodnik Katolicki

4. Od września będzie wydawana żywność w ramach programu FEAD. Aby uzyskać żywność, trzeba udać się po skierowania do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaźmierzu, które będą wydawane od 28 lipca. Szczegółowe informacje są wywieszone w gablocie ogłoszeń.

17.07.2016

1. W środę 20 lipca pielgrzymka do Lichenia wyruszy z Rynku o godz. 7.00.

2. W sobotę zapraszamy na mszę św. o godz. 10.00 chorych i cierpiących parafian

3. Za tydzień po każdej mszy św. poświęcenie pojazdów mechanicznych; ofiary zbierane przy tej okazji są przeznaczone na środki transportu dla księży misjonarzy w ramach akcji Miva Polska.

4. Polecamy do nabycia: "Przewodnik Katolicki"

5. W kruchcie można nabyć płytę dvd pod tytułem: „Poznaj najstarsze biskupstwo w Polsce – Archidiecezja Poznańska" za 5 zł

6. Dziękujemy za wsparcie finansowe wyjazdu grupy młodzieży z naszej parafii na ŚDM w Krakowie. Zebrano 1113 zł. Bóg zapłać

7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Zenona Cygana z Emilianowa. Wieczny odpoczynek ...

Copyright © 2016 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sunday the 24th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.