25.01.2015

1. Msze św. w tygodniu o godz. 17.00 i 18.00 ; we wtorek nie mszy św.o godz.17.00

2. W piątek godzina Miłosierdzia 15 - tej

3. W sobotę chórek dziecięcy spotyka się o godz. 11.00 w salce

4. Rodzice dzieci komunijnych mają spotkanie w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 10.45

5. Dziękujemy za ofiary na daninę, renowację ołtarza św. Anny oraz na ogrzewanie kościoła. Na renowację ołtarza św. Anny zebrano 4150 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. Dzisiaj zbiórka do puszek na Radio Emaus

6. Dziękujemy rodzinom z Kiączyna za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, Bóg zapłać. Kolejne rodziny z Kiączyna prosimy o posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 10.00;

7. Polecamy do nabycia: Przewodnik Katolicki oraz Gość Niedzielny

8. Zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie zwane kolędą. Dziękujemy za wszystkie spotkania w waszych domach, za wspólną modlitwę, ofiarność, życzliwość i staropolską gościnność. Serdeczne Bóg zapłać. Te rodziny, które chcą indywidualnie przyjąć kapłana, mogą umówić się zakrystii po mszy św. Na ołtarzu św. Anny są wyłożone foldery kolędowe i koperty na daninę.

9. Pogrzeb śp. Władysława Pisarczyka z Radzyn będzie we wtorek o godz. 11.00; Wieczny odpoczynek...

Copyright © 2015 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wednesday the 28th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.