22.04.2018

1. Msze św. w tygodniu: od poniedziałku do piątku o godz. 17.00 i 18.00; zaś w środę o godz. 8.00 i 18.00.
2. W środę spotkanie rodziców dzieci komunijnych o godz. 18.45.

3. W czwartek spotkanie Rady Duszpasterskiej o godz.18.30

4. W piątek Godzina Miłosierdzia o 15 – tej.
5. Panie z Żywego Różańca w sobotę wyjeżdżają o godz. 10.15 z rynku na spotkanie różańcowe do bazyliki w Szamotułach; wyjazd będzie gratis; zapisy u zelatorek.
6. Prosimy zakupić Przewodnik Katolicki oraz Gość Niedzielny; w kruchcie można zabrać bezpłatną gazetkę: „Głos Caritasu”; dziękujemy za ofiary na daninę diecezjalną i ogrzewanie kościoła; Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom; dzisiaj zbiórka do puszek na nasze seminarium.

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Thursday the 26th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.