blue flower

Biuro Parafialne

64-530 Kaźmierz ul. Kościelna 4 czynne;
Wt, Czw, Sob, godz. 9.00-11.00; Czw. godz. 16.00-17.30

tel.  Biuro; + 48 61 29 18 296 wikariat; 61 29 17 860 ......nr konta bankowego: 19 9072 0002 0204 6688 2000 0001

6 lipca – poniedziałek, bł. Marii Teresy Ledóchowskiej dz.

18.00 Józefa Łuczaka – od syna Andrzeja z synami

7 lipca – wtorek

18.00 Władysława Pastuszkę (23 r.) i zmarłych z rodziny

8 lipca – środa, św. Jana z Dukli pr.

18.00 Jana, Katarzynę Mazankiewicz i zm. z rodziny Mazankiewiczów oraz Eugeniusza Zmudzińskiego

         † Bolesława Przybylskiego (9 r.) - od żony z dziećmi

         † Annę Nikodemską – od rodziny Płocharz z Gorszewic

         † Mariannę Swoboda – od siostrzenicy Krystyny

         † Zofię, Władysława, Jerzego, Danutę Kijak, Krystynę, Bronisława Koniecznych i siostrzenicę Darię Ignasiuk

         † Floriana Grześkowiaka - od Przemka Antkowiaka z rodziną i rodzicami

         † Anielę Szymczak, Jana Szymczaka i Janusza Ćwiertnię

         † Annę Krzyżaniak – od córki Krystyny z mężem i od dzieci z rodzinami

         † Hannę Kuśnierczak – od koleżanek i kolegów z pracy

         † Pawła Chamerę - od Agnieszki z rodziną

         † Jana Włodarczaka – od Haliny i Tomka Kaszkowiak

         † Bogdana Krystkowiaka (30 r.), Ewę i Edmunda Płocharzów, Cecylię i Franciszka Krystkowiaków

         † Krystynę Bartkowiak – od siostrzenicy Honoraty z rodziną

         † Floriana Gierczyńskiego – od córki Bożeny z mężem i dziećmi

9 lipca czwartek

18.00 Urszulę Dymon – od rodzin: Nawrotów i Kupsiów

10 lipca – piątek

18.00 Floriana Grześkowiaka – od wnuka Karola z Moniką i Leną

11 lipca - sobota

15.00 w int. Dzieci Pierwszokomunijnych

18.00 Jana Przybysza

12 lipca – XV niedziela zwykła

07.00 Wojciecha Małyskę i zmarłych z rodziny

09.00 Henryka Łusiewicza (imieninowa), Eugenię Łusiewicz i zmarłych z rodzin: Łusiewiczów i Organiściaków

         † Hannę Kuśnierczak – od rodziny Hynków

10.45 Henryka Krówczyńskiego (20 r.), Joannę Krówczyńską (14 r.)

18.00 Stefana Stanisławiaka i zmarłych z rodziny i za śp. Mariusza Stanisławiaka – od mamy z rodziną

29 czerwca – poniedziałek, Św. Apostołów Piotra i Pawła - uroczystość

10.00 Władysława Grzybka i zmarłych z rodziny: Pawła, Annę, Marię, Elżbietę, Ignacego oraz Eugeniusza

18.00 Piotra Gawłowskiego (urodz.- imieninowa) i zm. z rodzin: Gawłowskich, Magdziarków, Chmurów i Ryczków

30 czerwca – wtorek

18.00 Marię, Stanisława, Jana Kotlarz, Kazimierę, Antoniego i Jana Kruk

1 lipca – środa

18.00 za ofiary Czerwca 56, Grudnia 70 i Radomia 76 i ofiary stanu wojennego za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki

         † Jadwigę Człapa (4 r.), Annę i Ignacego Mizernych i zm. z rodzin: Mizernych, Człapów i Dolatów

         † Irenę Subsar – od Eli i Gosi

         † Mariannę Swoboda – od siostrzenicy Doroty z rodziną

         † Władysławę Ryndak – od sąsiadów

         † Andrzeja Szwedka - od rodziny Przybylskich

         † Anielę Szymczak – od Romana i Czesława Rzeszuto z rodziną

         † Stanisława Woźnego – od Eli Nowak z rodziną

         † Gertrudę Ratajczak – od wnuka Dawida z żoną i dziećmi

         † Zdzisława Wojciechowskiego – od sąsiadów

         † Szymona Jaraszkiewicza (6 r.)

         † Hannę Kuśnierczak – od syna Michała z żoną i córkami

         † Józefa Łuczaka – od rodziny Kuźnik z Wrocławia

         † Mirosławę Tomaszewską – od Anety i Marka Smolarek

         † Pawła Chamerę - od mamy

         † Jana Włodarczaka – od syna Michała z rodziną

         †  Romana  Barwina – od Radka z rodziną

         † Zbigniewa Leszka – od chrześniaka Marcina z rodziną

         † Tadeusza Suwalę – od Eweliny Trafnej z rodziną

         † Elżbietę Cegłowską – od syna z rodziną

         † Ryszarda Mitkowskiego – od Arleny i Andrzeja Wargułów z rodziną

          - o zdrowie dla Marii

          - z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze

2 lipca czwartek

18.00 Floriana Grześkowiaka – od rodziców i dzieci kl. 3 d SP w Kaźmierzu

3 lipca – piątek, św. Tomasza ap. - święto

18.00 Jacka Musielskiego (imieninowa) i za Czesławę Musielską w 81 r. urodzin

4 lipca - sobota

15.00 w int. Dzieci Pierwszokomunijnych

18.00 Marię i Ryszarda Stokłos

5 lipca – XIV niedziela zwykła

07.00 Janinę Frąckowiak

9.00 za zmarłe Matki z 4 Róży św.Faustyny: Irenę Turkot,Annę Jaraszkiewicz, Annę Buczkowską , Stanisławę Siłacz, Martę Piaskowską,Walentynę Osińską,Czesławę Stefańską,Joannę Pokorską , , Halinę Poźniak , Czesławę Suterską,ks.prob.Lucjana Rondudę i o Boże błogosławieństwo dla Matek żyjących

10.45 Mariana i Helenę Kubickich, Piotra,Mirosława Messyasz, Franciszkę

Klarę i Andrzeja Messyaszów,Marię,Henryka Moniuszko

18.00 Mariana Przybylskiego ( 35 r.),Stanisławę Przybylską i zm. z rodziny

Bieniów,Eugeniusza Bień,Krystynę,Stanisława Celebuckich

Copyright © 2020, Parafia pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. All Rights Reserved.