Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Wejść na Górę Przemienienia - 24.02.2013

ks. Krzysztof Musiał

Wejść na Górę Tabor,gdzie dokonało się przemienienie Pana naszego Jezusa Chrystusa.Chrystus objawił wybranym apostołom swoją chwałę, że jest prawdziwie Synem Bożym, Mesjaszem oczekiwanym.Chciał umocnić wiarę tych wybranych. Pragnął także wlać w nich to przekonanie, aby nie lękali się oni krzyża i Męki swego Zbawiciela.Głos z obłoku czyli głos Boga ojca proklamował prawdę: " To jest Syn mój wybrany, Jego słuchajcie ". 

Szczególnie w Wielkim Poście mam tylko słuchać Jezusa tzn. poznawać z wiarą Jego Dobrą Nowinę. Mogę słuchać ludzi, co mówią o wierze w Boga, ale przez rozmowy z nimi, nie mogę ponieść uszczerbku w wierze.Mód się wytrwale o umocnienie Twojej wiary

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Sunday the 22nd. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.