Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

" Dom wewnętrznie skłócony nie będzie mógł się ostać " - 10.06.2012

ks. Krzysztof Musiał

"Chrystus przyszedł, aby pokonać szatana i w ten sposób zmniejszyć jego siłę rażenia. Każdy dom, który przyjmuje Jezusa wraz z Jego świętą Ewangelią, jest ostoją dla wszystkich ufających Bożemu miłosierdziu. Tak dom pełen jest błogosławieństwa i mocy Ducha Świętego, który nie tylko że ( św.Augustyn )Tacy są braćmi i siostrami Jezusa, ponieważ słuchają Jego świętej Ewangelii i wypełniają ją " ( Kościół naszym domem str: 84 - 85)

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Sunday the 22nd. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.