blue flower

Biuro Parafialne

64-530 Kaźmierz ul. Kościelna 4 czynne;
Wt, Czw, Sob, godz. 9.00-11.00; Czw. godz. 16.00-17.30

tel.  +48 61 29 18 296

ks. Krzysztof Musiał

Jezus mówi "Czuwajcie i módlcie się w każdym czasie". Mamy zmieniać ciągle naszą mentalność czyl myśleć i działać w duchu Ewangelii. Czuwajmy, nie dajmy się pokonać szatanowi, ale zaufajmy Jezusowi. Módlmy się w każdym czasie czyli wszystkie nasze radości, smutki i uniesienia, żale i porażki powierzajmy Chrystusowi, bo tylko On może nas pocieszyć i umocnić.

"Niebo i ziemia przeminą, ale słowa moje nie przeminą" Tylko Chrystus jest na końcu czasu ze swoją miłością i sprawiedliwością. Do niego należy ostatnie słowo. Żyjmy w przyjaźni z Bogiem, by Sąd Ostaeczny był dla nas czasem radości i zwycięstwa. Chociaż przeminie ten świat, my będziemy żyli wiecznie w jedności z naszym Panem !!!

Copyright © 2019, Parafia pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. All Rights Reserved.