tel.  +48 61 29 18 296

Jerzy Oses

Sanktuarium Szamotuły   Trwają uroczystości odpustowe ku czci MB Pocieszenia Szamotuł Pani. W sobotę tradycyjnie o godz. 9:30 odprawiona została msza św. w intencji Ojczyzny. Podczas tej mszy koncelebrowanej, której przewodniczył ks. Krzysztof Musiał modliliśmy się również, za pielgrzymów z Kaźmierza nawiedzających szamotulskie sanktuarium i kaźmierskich parafian. We mszy uczestniczyły poczty sztandarowe Państwowej Straży Pożarnej i Policji z Szamotuł.

Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia Szamotuł Pani ks. Mariusz Marciniak zaprasza serdecznie parafian z Kaźmierza w niedzielę 30 sierpnia o godz. 12:00 na Uroczystą Sumę Odpustową, której przewodniczył będzie pochodzący z Kaźmierza, biskup senior diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej Tadeusz Werno.

Copyright © 2018, Parafia pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. All Rights Reserved.