18 marca - poniedziałek
08.00 † Beatę Idziak – od Zdzisi i Zenka Śmieszków
18.00 † Irenę Panek – od pracowników Zakładu Usług Komunalnych w Kaźmierzu
19 marca - wtorek, św. Józefa Oblubieńca NMP - uroczystość
18.00 - o Boże błogosławieństwo dla ojców parafii i Róż Męskich św. Józefa i św. Michała Archanioła
20 marca - środa
08.00 † Przebłaganie Boga w Trójcy Świętej za nieprzestrzeganie Dekalogu w mojej rodzinie i w naszej parafii
18.00 † Mariusza Sieińskiego (1 r.), Michała Sieińskiego (17 r.)
† Zygmunta Antkowiaka (2 r.) - od syna Przemysława z rodziną
† Józefę i Józefa Kaczmarskich, Pelagię i Józefa Nowaków
† Jadwigę i Józefa Przekop i zm. z rodziny
† Urszulę, Mieczysława i Ireneusza Michalików
† Roberta Graczyka – od koleżanek i kolegów z kl. VII C z rodzicami
† Edmunda Grabarczyka – od sołtysa z Kiączyna z rodziną
† Zofię Ossowską – od Jarka z Marzeną
† Teodorę Borowiak (10 r.), Mariana Borowiaka, Weronikę Jankowiak
† Halinę i Zbigniewa Tobis i wszystkich zmarłych członków chóru im. Stanisława Moniuszko
† Marię Koput – od Doroty Żyto z rodziną
† Krystynę, Józefa, Lucynę Zając i zmarłych z rodziny, Marię, Bogdana Szepczyńskich i zm. z rodziny
† Henryka, Andrzeja, Mariannę, Józefa Skorupów, Lidię Koput, Wincentynę, Franciszka, Juliana Segetów, Witolda Szewczyka, Petronelę, Jakuba, Józefę, Józefa, Henryka, Zofię, Leokadię Szopów, Katarzynę, Zofię i Teodora Segetów
† Pelagię, Józefa, Antoniego Peksa, za zmarłych z rodzin: Peksa, Szydłów, Stefania, Gelbhart, Duda, Schmalz, Stanisława Rakowskiego, Augustę Schulz, Władimira, Hermana oraz za osoby, które odebrały sobie życie.
† Leona Pieluchę (36 r.), Józefę Pielucha i zm. z rodz.: Pieluchów i Woźniaków
† Irenę Kuśnierz – od męża Henryka
† Beatę Idziak – od Małgosi Popielskiej z córkami
† Lucynę Osińską
† Aleksandra Zielińskiego (3 r.) - od żony
† Jana Wesołowskiego (5 r.), Praksedę i Michała Kaczmarek
† Mariana Przybeckiego – od Henryka z Sielinka
† Marka Wojciechowskiego – od rodziny Krawczyków i Tomka
† Jerzego Fronczaka – od żony Janiny
- 85. r. urodzin Jana z podz. za łaski z prośbą o Boże błog. i opiekę NMP
21 marca - czwartek
17.00 † s. Rachelę Siwa o spokój duszy – od Edyty i Michała
18.00 † Szymona Walkowiaka – od Sylwii i Daniela Wichura z synami
22 marca - piątek
08.00 - za parafian
18.00 - w int. Ani z okazji urodzin o Boże błogosławieństwo
23 marca - sobota
08.00 - przebłaganie Boga za nieprzestrzeganie Dekalogu w mojej rodzinie i w naszej parafii
18.00 - w int. Grupy Modlitwy św. o. Pio
† Irenę Ptaszkowską, Ryszarda Grabowskiego, Mariannę, Franciszka Jaroszyk, Krzysztofa, Tadeusza Badzińskich, Irenę Jarzemską, Roberta Graczyka, Czesławę i Stanisława Obst
† Bolesławę Bekas – od wnuczki Magdy z rodziną
† Stanisława Bekasa (14 r.) - od córki Haliny z dziećmi i wnuczkami
† Marię Koput – od brata z żoną i rodziną
† Łucję Ciężką – od syna z żoną
† Szymona Walkowiaka – od sąsiadów z Kiączyna ul. Wąska 2 C
† Irenę Kuśnierz – od sąsiadów z rodzin: Sobkowskich i Mańkowskich
† Zdzisławę Antkowiak – od siostry z rodziną
† Teresę Przybylską - od Małgorzaty, Pawła i Norberta
† Mieczysława Kicyłę – od Doroty i Macieja Górków z synami
† Bogdana Wacławika – od syna Przemysława z rodziną
† Gabrielę Dzik – od córki Zofii z rodziną
† Marka Wojciechowskiego – od Kasi i Darka Lotów z rodziną
† Grażynę Ratajczak, Przemysława Ratajczaka, Mariannę Ratajczak
† Jerzego Fronczaka – od córki Ewy z mężem Krzysztofem i synem
- Prośba o Boże błogosławieństwo i ulgę w cierpieniu i dar zdrowia dla Danuty
4 marca – Niedziela Palmowa Męki Pańskiej
07.00 † Aurelię (3 r.), Waleriana, Józefa, Józefę Grendów, Joannę i Kazimierza Gronowskich, Mariana Stachowiaka
09.00 † Jana Przybysza (6 r.)
10.45 † Tadeusza Ossowskiego (10 r.), Zofię Ossowską
15.00 † Janinę Donat (6 r.) , Henryka i Andrzeja Donat
18.00 † Helenę, Władysława Piechockich, Antoninę, Władysława Hausa, Stanisława Tafelskiego