Pierwsza Komunia Święta jest dla dziecka dniem wyjątkowym. Pełne uczestnictwo w eucharystii jest czymś, co daje świadomość bezpośredniego obcowania z Bogiem. Bywa, że od tego dnia zależy dalsze życie chrześcijańskie młodego człowieka. Dlatego zarówno rodzice jak i duszpasterze robią wszystko, by pomóc dziecku w należytym przeżyciu tego szczególnego dnia. W naszej parafii do Pierwszej Komunii Świętej w dniu 11 maja 2014 przystąpiło 68 dzieci. Proboszcz parafii ks. Krzysztof Musiał podkreślił spore zaangażowanie rodziców dzieci komunijnych w przygotowanie zarówno dzieci jak i samej uroczystości.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.