30 listopada 2013 r. odbył się w hali naszego gimnazjum międzydekanalny turniej piłki halowej ministrantów o puchar ks. Proboszcza Krzysztofa Musiała. Uczestniczyli w nim ministranci z sześciu okolicznych parafii: Tarnowa Podgórnego, z obydwu parafii w Szamotułach, Żydowa, Ostroroga oraz dwie drużyny wystawione przez gospodarzy. Pierwsze miejsce zajęła drużyna ministrantów z Ostroroga, drugie drużyna z parafii św. Krzyża w Szamotułach, a trzecie z Tarnowa Podgórnego. Poza tym przyznano dodatkowe nagrody za najlepszego strzelca, bramkarza oraz zawodnika. Dziękujemy Dyrekcji Gimnazjum za udostępnienie hali na ten turniej, a księdzu proboszczowi za ufundowanie nagród. Turniej prowadził Leszek Glapa, a sędziował Mirosław Bielejewski. Za całokształt organizacyjny odpowiadali Paweł Napierała i Maciej Augustyn.

                                        W imieniu organizatorów

                                             ks. Maciej Przybylak 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.