Od soboty 25 sierpnia 2012 r. w naszej parafii mamy nowego księdza wikariusza. Dekretem Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, Metropolity Poznańskiego, wikariuszem naszej parafii mianowany został ks. mgr lic. Maciej Przybylak. Ksiądz Maciej święcenia kapłańskie otrzymał w 22 maja 2004 roku, a jego poprzednią parafią była parafia rzymskokatolicka p.w. św. Katarzyny we Wronkach. Księdza wikariusza polecamy opiece Matce Bożej Kaźmierskiej i życzymy mu owocnej pracy w naszej parafii, a także życzliwości ze strony parafian. Szczęść Boże.