14.01.2018

1. Msze św. w tygodniu od poniedziałku do soboty o godz. 8.00 i 18.00.
2. Godzina Miłosierdzia w piątek o godz. 15-tej
3. Dzisiaj gościmy chór „Cantabile” działający przy bazylice w Szamotułach; krótki koncert kolęd po mszy św. o godz. 12.15; w kruchcie można nabyć płytę z kolędami tego chóru jako cegiełka na budowę organów w bazylice. Ofiara za jedną płytę wynosi 20 zł.
4. Polecamy zakupić: Przewodnik Katolicki oraz Gość Niedzielny; dziękujemy za ofiary na daninę diecezjalną i na ogrzewanie kościoła; danina diecezjalna wynosi w tym roku 2 zł 30 gr od osoby; dzisiaj puszka na fundusz sprzątanie kościoła. Za tydzień puszka na Radio Emaus
5. Kolędnicy misyjni dla Syrii i Libanu zebrali 890 zł. Bóg zapłać parafianom za ofiarność i ciepłe przyjęcie. Dziękujemy dzieciom, ich rodzicom oraz paniom harcerkom Joasi i Magdzie oraz paniom katechetkom Alicji i Oli za pomoc i opiekę nad dziećmi. Przy rozprowadzaniu kredy i kadzidła na sierociniec Sióstr Elżbietanek w Jerozolimie zebrano 1410. Bóg zapłać ofiarodawcom.
6. Koncert kolęd w wykonaniu uczniów pana Zenona Cioska będzie w przyszła niedzielę o godz. 15.00.
7. Ostatnio pożegnaliśmy śp. Teresę Dolata z Kaźmierza Wieczny odpodzynek...

Porządek kolędy :

15 stycznia - poniedziałek

• ul.Jabłoniowa – od początku; godz. 15.30.
  • ul. Topolowa – od rodz. Gorzelanych; godz. 15.30.
  • ul.Bażancia, ul. Poznańska – od końca, Frezjowa i Słowicza; godz. 15.00.

16 stycznia - wtorek

• ul. Czereśniowa – od początku i ul. Agrestowa; godz. 15.30.
  • ul. Miodowa – początek od ul. Nowowiejskiej i ul. Pszczela; godz. 15.30.
  • ul. Pasieczna, Nektarowa, Bartników, Spadziowa i Sielska; godz. 15.30.

17 stycznia - środa

• Dolne Pole; godz. 16.00.
  • Gorszewice wieś – początek od pana Łamaszewskiego; godz. 10.00.
  • Gorszewice nad szosą – początek od Sokolnik wielkich dalej Kaźmierz ul. Czereśniowa – do pani Zbaraż; godz. 10.00.

18 stycznia - czwartek

• Witkowice – początek od Kaźmierza; godz. 15.30.
  • Witkowice – początek od pałacu i Kaźmierz ul. Witkowicka i Olchowa; godz. 15.30.
  • Sokolniki Małe – początek od Kaźmierz; godz. 15.30.

19 stycznia - piątek

• Sokolniki Wielkie – blok 10 i 9; godz. 15.30.
  • Sokolniki Wielkie - blok nr: 6 – od rodziny Lubka; godz. 15.30.
  • Sokolniki Wielkie – od rodzin: Barszczak, Potaśnik i Ziętkiewicz dalej mały blok do rodziny Hartwich; godz. 15.30.

20 stycznia - sobota

• Komorowo; godz. 9.00.
  • Kopanina; godz. 9.00.
  • Sokolniki Małe – początek od Brodziszewa; godz. 9.00.

22 stycznia - poniedziałek

• Chlewiska – początek od Kaźmierza; godz. 15.30.
  • Chlewiska – od pani Maciejczyk i dwa bloki; godz. 15.30.
  • Kiączyn – blok ul. Przylesie – od klatki D oraz rodziny: Hoffa, Kolińska, Andrzejewski; godz. 15.30.

23 stycznia - wtorek

• Kiączyn blok ul. Wąska – od klatki A oraz blok przy ul. Lipowej; godz. 15.30.
  • Kiączyn – od bloku 6 - rodzinnego do rodz. Kubiak; godz. 15.30.
  • Kiączyn ul. Topazowa – numery parzyste od końca i ul. Bursztynowa oraz Szmaragdowa; godz. 15.30.

Proszę przysłać samochody

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sunday the 21st. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.