Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Świątynia wybudowana w roku 1494 należy do najstarszych w archidiecezji poznańskiej

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Wnętrze świątyni

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Figura Matki Bożej z Dzieciątkiem na zasuwie Cudownego Obrazu Matki Boskiej Kaźmierskiej

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Cudowny Obraz Matki Boskiej Kaźmierskiej

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Ołtarz w kaplicy św. Anny

 

Stronę Odwiedzono

Dzisiaj: 83
Wczoraj: 126
Razem: 2.079.866

MIŁOSIERDZIE BOŻE

Powitanie
WITAMY NA NASZEJ STRONIE ☺ SZCZĘŚĆ BOŻE
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

   Na sali uczestników serdecznie powitała p. Dyrektor Szkoły dr Sylwia Zagórska. Bal prowadził niezastąpiony p. Waldemar Herman, który potrafił poderwać do tańca każdego uczestnika. Było mnóstwo zabawy, tańca na czele z belgijką. Podczas przerwy w świetlicy uczestnicy mogli częstować się pysznymi ciastami, słodyczami, słonymi przekąskami i napojami. Korowód był okazją dla uczestników poznania własnych patronów czy świętych Kościoła. Mogliśmy spotkać między innymi aniołki, Maryję, św. Urszulę, św. Różę, św. Zuzannę, św. Monikę, św. Helenę, św. Fabiana, św. Henryka, św. Brata Alberta, św. Ignacego, św. Jana Bosko, św. Juliana, św. Tadeusza, św. Józefa, św. Franciszka i wielu innych świętych. Wydarzeniu temu towarzyszyła wspaniałą atmosfera, mnóstwo uśmiechu, a co bardzo ważne czas wspólnie spędzony na zabawie przez rodziców z dziećmi. Tegoroczny korowód i bal zapewne pozostanie na długo w pamięci uczestników. Aby ten bal był tak wspaniały przysłużyło się wiele osób i właścicieli firm.
DZIĘKUJEMY!!!

 • właścicielom firmy The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.,
 • właścicielom Sklepu „Chata Polska”,
 • właścicielom Sklepu „Lewiatan”,
 • właścicielom Przedszkola Mały Olimpijczyk w Kaźmierzu,
 • właścicielom Apteki „Panaceum” w Kaźmierzu,
 • p. Magdalenie i Sebastianowi Domanieckim,
 • p. Wiesławie i Krzysztofowi Ossowskim,
 • p. Karolinie i Dariuszowi Piechota,
 • p. Annie i Sławkowi Adamowicz,
 • p. Patrycji i Sebastianowi Sienkiewicz,
 • p. Małgorzacie Chudzichowskiej,
 • p. Krystynie i Cezaremu Laskowskim,
 • p. Justynie i Leszkowi Piaskowskim,
 • p. Patrycji i Dawidowi Jezierskim,
 • p. Monice i Tomaszowi Kubiak.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, darczyńcom, osobom pomagającym za to, że RAZEM mogliśmy przeżyć wyjątkowo ten wieczór :)

Organizatorzy Korowodu i Balu Wszystkich Świętych

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.